Home Sporti Binden dhe sk...

Binden dhe skeptikët, te Lazio vaksinohen të gjithë

5
0

Futbollistët e ekipit të Lazio-s në Itali kanë marrë të gjithë dozën e parë të vaksinës së Pfizer kundër koronavirusit.

Ndonëse kishte 3-4 lojtarë që ishin skeptikë, shoqëria bardhekaltër arriti t’i bindë të gjithë të vaksinoheshin në qendrën ku po zhvillojnë grumbullimin në Auronzo di Cadore.

Procesi i vaksinimit u ndoq nga afër nga vetë presidenti Lotito dhe nuk u raportua asnjë efekt anësor tek lojtarët dhe stafi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit