Home Sporti Broja në supe...

Broja në super formë, shënon në miqësore për Chelsea-n (VIDEO)

39
0

Armando Broja po vazhdon me shkëlqimin te Chelsea i drejtuar nga Tuchel. Sulmuesi shqiptar u aktivizua në minutën e 46-të duke zëvendësuar Ziyech.

Nuk vonoi shumë dhe në minutën e 72-të erdhi goli i tij. Pas krosimit nga e majta, Broja ishte në vendin e duhur për të barazuar rezultatin në 1-1. Futbollisti shqiptar shënoi edhe në miqësoren ndaj Peterbourgh.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit