Home Sporti “Ça bone zemr...

“Ça bone zemra”, batuta mes Asllani dhe Calhanoglu në lidhje live pas titullit (VIDEO)

39
0

Interi u shpall kampion i Serisë A për këtë sezon, duke marrë yllin e dytë në fanellë. I lumtur për këtë titull padyshim është edhe mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani i cili është pjesë e klubit.

Ai ka festuar mbrëmë së bashku me shokët e skuadrës teksa sot festa është “zhvendosur” në rrjetet sociale.

Mesfushori tjetër i Interit, Hakan Çalhanoglu ka hapur një video live me Asllanin teksa nuk kanë munguar as batutat. Në një moment dëgjohet që Asllani i thotë a ti kupton shqip … dhe Çalha i kthehet “ça bone zemra”.

VIDEO

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit