Boterori i Katarit | Gazeta Koha Jone

Boterori i Katarit

Home Sporti Boterori i Katarit

Inteligjenca Artificiale zbulon formacionin më të mirë të Kupës së Botës

0
Kualiteti dhe sasia e aksioneve në të cilat kanë marrë pjesë lojtarët, janë dy kriteret me të cilat Inteligjenca Artificiale,...

Pritje madhështore për kampionë e Botës në Argjentinë (VIDEO)

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, saktësisht në 2:20, Argjentina është rikthyer në shtëpi. Këtë herë si Kampione e Botës ...

Berisha dhe Veliaj shkruajnë sërish për Botërorin (Foto dhe video)

0
Botërori akoma nuk ka ikur. Berisha poston sot foto nga Leo Messi, kurse Erion Veliaj një video nga TiranaFanZone, ku u ndjek...

Sulme raciste ndaj Coman dhe Tchoumani pasi humbën penalltitë ndaj Argjentinës

0
Futbollistët e Francës Kingsley Coman dhe Aurelien Tchouameni janë bërë objektivë të sharjeve të rënda racore në rrjetet soci...

Gazetari i famshëm që intervistoi Ronaldon: Franca u helmua qëllimisht, nuk ishte virus!

0
Një lajm i pabesueshëm po qarkullon së fundmi për Kupën e Botës. Gazetari i famshëm, që intervistoi Ronaldon, Piers Morgan ës...

FIFA i jep Argjentinës për titullin 42 milionë dollarë, por edhe Franca mori 30 milionë dollarë

0
Botërori mbaroi.  Kombëtarja argjentinase mori titullin e madh, por fitoi edhe 42 milionë dollarë nga FIFA. Franca, si nën...

FIFA publikon numrin e vizitorëve që kishte në Katar gjatë Kupës së Botës

0
Kampionati Botëror i futbollit përfundoi të dielën me finalen ndërmjet Argjentinës dhe Francës e cila u mbyll me triumfin e a...

E BUJSHME/ Benzema tërhiqet përfundimisht nga Kombëtarja e Francës

0
Karim Benzema i jep fund karrierës me përfaqësuesen e Francës. Me një të një postimi të shkurtër në Twitter, në ditëlindje e ...

Matthaus: Ronaldo zhgënjimi i Botërorit, shkatërroi veten dhe Portugalinë

0
Legjenda e Gjermanisë, Lothar Matthaus sulmon Cristiano Ronaldon. Ish-fituesi i Topit të Artë ka folur për yllin portugez, du...

Fenomeni Ronaldo: Një lamtumirë e denjë për një gjeni dhe lider si Messi

0
Messi u shpall Kampion i Botës me Argjentinën duke triumfuar falë penalltive në finalen kundër Francës,  Lionel Messi më në f...