Home POLITIKE Ceremonia zyr...

Ceremonia zyrtare e 111-vjetorit të Pavarësisë nga Presidenti, të pranishëm Rama dhe Osmani

240
0

Ceremonia zyrtare e 111-vjetorit të Pavarësisë u mbajt në Pallatin e Brigadave në Tiranë.

Të pranishëm në ceremoni ishin Presidenti Bajram Begaj, kryeministri Edi Rama, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla.

Të ftuar ishin të shumtë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit