Home Sporti Cikalleshi pr...

Cikalleshi protagonist në Arabi, shkëlqen me dopietë (VIDEO)

94
0

Sokol Cikalleshi është protagonist absolut edhe në kampionatin arab. Sulmuesi nga Kavaja shkëlqeu ditën e sotme pasi realizoi 2 gola për vendasit.

Ndeshja u fitua nga ekipi i Cikalleshit me rezultatin e pastër 2-0. Aktualisht ai është në kuotën e 5 golave dhe një asisti

Cikalleshi mund të marrë një ftesë nga Sylvinho për kualifikueset e Europiane duke parë formën mjaft të mirë që po kalon.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit