Home Sporti City dhe Tott...

City dhe Tottenham në “luftë” për të rrëmbyer Theo-n nga Milani

52
0

Manchester City dhe Tottenham po përgatiten për një duel në merkato për të rrëmbyer Theo Hernandez nga Milani. “Qytetarët” janë në kërkim të një mbrojtësi të majtë dhe shikojnë te mbrojtësin e Milanit si përforcimin e duhur që në janar. Me Cancelon në të djathtë dhe Theo-n në të majtë Guardiola mund të ketë më shumë shpejtësi dhe teknik.

Tottenham fansi më special i francezit është drejtori sportiv Fabio Paratici i cili e njeh shumë mirë mbrojtësin. Për Theo Hernandez City dhe Tottenham janë të gatshëm të paguajnë më shumë se 60 milionë euro, ndërkohë që Milani vështirë se do të heqë dorë nga mbrojtësi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit