Home Euro 2020 Claudia Roman...

Claudia Romani, tifozja më “e zjarrtë” e Italisë së Mancinit (FOTO LAJM)

45
0

Në Kampionatin Evropian, Italia ka një mbështetëse më shumë. Emri i saj është Claudia Romani, një modele e lindur në Aquila më 14 Prill 1982.  Që nga viti 2010, ajo jeton në Miami, ku edhe ka fituar disa çmime për dy revistat e njohura GQ dhe Maxim.

Bukuroshja italo-amerikane gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan edhe foto pikante me bikini. Mes tyre ka edhe me fanellën e Italisë, duke treguar mbështetjen që ka për “Axurrët”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit