Home POLITIKE Curri dhe Zhe...

Curri dhe Zheji: Deri nga viti 2030 do kemi Ramën si kryeministër

389
0

Në emisionin “Zonë e Lirë” te Arian Çani debati ishte rreth “Revolucionit Berisha” në PD.

Pas një debati të gjatë Artur Zheji dhe Arjan Curri thanë se deri nga viti 2030 do kemi Edi Ramën si kryeministër ose siç e perifrazoi Zheji si “Sulltani Rama”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit