Home POLITIKE Damian Gjiknu...

Damian Gjiknuri prezanton Arben Ahmetaj si drejtues politik të qarkut Vlorë

70
0

Sot sekretari i përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri ka prezantuar zv/kryeministrin Arben Ahmetaj si drejtues politik në qarkun Vlorë.

Fill pas marrjes së detyrës si sekretar i përgjithshëm në selinë rozë, Damian Gjiknuri po shkon rreth me rreth për të takuar strukturat e PS dhe prezantuar drejtuesit politik në qarqe, sipas vendimit të kryetarit Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit