Home POLITIKE Damian Gjiknu...

Damian Gjiknuri: PS-ja po përgatitet që sot për fitoren në zgjedhjet lokale 2023

302
0
Sot Damian Gjiknuri, sekretar i Përgjithshëm i PS-së ishte në Librazhd, ku u takua me strukturat e Partisë Socialiste.
Më pas Gjiknuri shkroi në statusin e tij: Pas suksesit në zgjedhjet e 25 Prillit fillojmë menjëherë punën për ri-organizimin e çdo strukture socialiste për të pasuar me dy fitore të tjera në zgjedhjet e vitit 2023 dhe 2025.
Vëmendja e qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama ndaj Librazhdit do vijojë me investime në interes të qytetarëve”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit