Home POLITIKE Deputeti i PD...

Deputeti i PD, Zef Hila thirret në SPAK

81
0

Deputeti i Partisë Demokratike, Zef Hila, është paraqitur mëngjesin sotëm në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar

Ende nuk dihen arsyet se përse Hila ndodhet në ambientet e SPAK, por kjo është hera e dytë që deputeti shkon në instucionin e drejtësisë.

Ai u paraqit në SPAK edhe në 21 shtator të këtij viti.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit