Home POLITIKE Deputetja e P...

Deputetja e PS-së Ermonela Felaj tregon trupin si kurrë më parë (FOTO)

5913
0

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj ka shpërndarë disa foto nga pushimet e saj në fundjavë. Zv.kryetarja karizmatike e Kuvendit është shfaqur si kurrë më parë, me pantallona të shkurta dhe me bluzë që i tregon edhe format e trupit.

Deputetja Felaj është një nga deputetet profesioniste të Kuvendit të Shqipërisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit