Home POLITIKE Dumani me amb...

Dumani me ambasadorin britanik: Folëm për ngritjen e kapaciteteve në bashkëpunimin gjyqësor mes dy vendeve

43
0

Kreu i SPAK-ut, Altin Dumani ka pritur këtë të mërkurë ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, King-Smith, në zyrat e Prokurorisë së Posaçme. ”Nder të mikprisnim sot ambasadorin King-Smith, gjyqtarët e njohur Dingemans dhe Picton. Në takim u diskutuan çështje kyçe mbi ngritjen e kapaciteteve në bashkëpunimin gjyqësor me agjencitë ligjzbatuese në UK”, shkruan SPAK.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit