Home POLITIKE Edi Rama: Vij...

Edi Rama: Vijon puna për ndërtimin e stadiumit të Kukësit (VIDEO)

82
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje gjatë punimeve të stadiumit të Kukësit, ndërsa më parë ka thënë se në shtator do të jetë gati.

Vijon puna në stadiumin e ri të Kukësit, që do të ofrojë kushte maksimale për ekipin e qytetit sipas standardeve të UEFA dhe hapësira dinjitoze për tifozët e futbollit”, shkruan Rama krahas pamjeve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit