Home Euro 2020 EMOCIONUESE/ ...

EMOCIONUESE/ Ndalet loja në Kopenhagen, të gjithë në këmbë për Eriksen (VIDEO)

21
0

Në minutën e 10-të të ndeshjes që po luhet mes Danimarkës dhe Belgjikës loja është ndalur. Futbollistët belgë ashtu siç kishin premtuar ndaluan lojën dhe më pas të gjithë nisën duartrokitjet. Pamje vërtetë emocionuese në mbështetje të Christian Eriksen.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit