Home POLITIKE “Erdha ...

“Erdha me kalë se nuk kam lekë për furgon”, qytetari me veshje popullore i bashkohet protestës

138
0

Një protestues i veshur me kostum popullor, me qeleshe në kokë dhe flamurin kombëtar mbi supe, i hipur në kalë është nisur drejt kordonit policor që ka rrethuar Parlamentin në oborr.

Siç shihet në pamje e siguruara nga gazetari Redjon Shtylla, protestuesi është afruar tek kordoni policor dhe ka treguar se do të hyjë në Kuvend.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit