Home POLITIKE Erion Veliaj ...

Erion Veliaj takim me grupet e interesit për transportin publik: Investimet po kalojnë në nivel tjetër

109
0

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një tryezë bashkëbisedimi me përfaqësuesit e transportit publik për të diskutuar përmirësimin e shërbimit dhe risitë që do të vijnë për qytetarët

Gjatë fjalës së mbajtur, Veliaj u shpreh se në këtë drejtim janë bërë përmirësime. Janë shtuar 3 linja që nuk kanë qenë më parë. Po ashtu Veliaj tha se kërkesat e operatorëve janë legjitime.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit