Home POLITIKE Erion Veliaj:...

Erion Veliaj: Pamje fantastike nga Mali me Gropa

203
0

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndarë mëngjesin e sotëm disa pamje nga Mali me Gropa, i cili është mbuluar nga dëbora.

“Dhe me këto pamje të Malit me Gropa nën petkun e bardhë të dëborës, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Veliaj krahas pamjeve që sjell.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit