Home POLITIKE Erion Veliaj:...

Erion Veliaj: Solidarizohemi me popullin ukrainas, bashkohuni me ne në sheshin përpara Bashkisë së Tiranës

46
0

“2 vite nga lufta në Ukrainë!
Jo vetëm sot, por gjithmonë, solidarizohemi me popullin ukrainas. Bashkohuni me ne në sheshin përpara Bashkisë së Tiranës më 24 shkurt, në orën 12⁰⁰, për të treguar përkrahjen tonë për paqe dhe liri”, shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit