Home POLITIKE Erion Veliaj ...

Erion Veliaj vazhdon anëtarësimet në PS, me të rinjë

42
0

Erion Veliaj përveç punëve në Bashki, po takon dhe motivon të rinjtë të anëtarësohen në PS.

Sot Veliaj ishte në njesinë 4 në Tiranë ku njofton se edhe 200 të rinjë u futën në PS.

Ja se çfarë shkruan Erion Veliaj, si drejtues politik i qarkut të Tiranës: “Nga Njësia 4, me Blerinën, i uruam mirë se ardhjen në Partinë Socialiste 200  anëtarëve të rinj.

Krenar për të gjithë gocat dhe çunat e talentuar që po i bashkohen PS, me ide dhe energji të mirë për të ardhmen”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit