Home Sporti Etrit Berisha...

Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, ja dedikimi i portierit

128
0

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar, lumturia i mamit dhe babit, qofsh perjete i bekum 👨‍👩‍👦❤️”, shkruan Berisha në Instagram.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit