Home Euro 2020 Femrat më të ...

Femrat më të bukura në “Euro 2020”, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM)

351
0

Nuk mund të ketë futboll të bukur pa femra të bukur (Wags). Me Europianin që merr jetë mbrëmjen e sotme, gjatë këtij muaji do të shohim dhe disa nga bukuroshet më tërheqëse të futbollistëve.

Mes tyre dallojmë edhe Leonita Lekaj, e cila është bashkëshortja e mesfushorit që luan me ngjyrat e Zvicrës Granit Xhaka. Më poshtë ju sjellim një listë me më të bukurat.

IZABEL GOULART (Kevin Trapp, Gjermani)

Modelja Izabel Goulart është në takim me Kevin Trapp

MIA McCLENAGHAN (Reece James, Angli)

Mia McClenaghan kohët e fundit festoi mbarimin e diplomës së saj të drejtësisë

TEREZA KADERABKOVA (Pavel Kaderabek, Republika Çeke)

Tereza është vajza e një arbitri futbolli

LEONITA LEKAJ (Granit Xhaka, Zvicër)

Leonita u pa për herë të parë duke brohoritur për hubby Granit, 28 vjeç, në Euro 2016 kundër Shqipërisë së saj të lindjes

VLADA SEDAN (Oleksandr Zinchenko, Ukrainë)

Vlada është martuar me Zinchenko të Man City

ANNA LEWANDOWSKA (Robert Lewandowski, Poloni)

Anna është gruaja e yllit të Bayern Munchen Robert Lewandowski

MICHELE DE BRUYNE (Kevin De Bruyne, Belgjikë)

Michele de Bruyne pëlqente një nga cicërimat e tij ndërsa ishte në huazim në Gjermani, por ai ishte shumë nervoz për t’iu përgjigjur

APRIL IVY (Ruben Dias, Portugali)

Proud Wag April kryesoi në listën e iTunes në Portugalinë e saj të lindjes me këngën e saj Be OK

JESSICA MELENA (Ciro Immobile, Itali)

Jessica u transferua me Ciro Immobile pas vetëm një jave lidhje

EMMA RHYS-JONES (Gareth Bale, Uells)

Emma dhe Gareth janë bashkë që kur u takuan në shkollë në Cardiff

GEORGINA RODRIGUEZ (Cristiano Ronaldo, Portugali)

Georgina u takua me Cristianon kur punonte në një dyqan Gucci në Madrid

 

 

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit