Home Sporti Fermin Lopez ...

Fermin Lopez dhe Lucas, dy gola të shpejtë në Real-Barcelona (VIDEO)

258
0

Reali dhe Barcelona ndryshojnë shifrat në harkun e pak minutave. Në minutën e 69-të, Yamal tenton nga distanca, ndalet nga portieri Lunin, por më pas Fermin Lopez është në vendin dhe në kohën e duhur për ta shtyrë topin në rrjetë.

VIDEO

Në minutën e 73-të, Lucas Vazquez shënon pas një krosimi nga krahu i majtë nga Vinicius Junior.

VIDEO

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit