Home Sporti Finlanda zhbl...

Finlanda zhbllokon sfidën ndaj Danimarkës, por nuk e festojnë golin (VIDEO)

8
0

Finlanda gjen rrugën e rrjetës ndaj Danimarkës, duke zhbllokuar duelin. Në minutën e 60-të Joel Pohjanpalo merr një krosim të bukur nga krahu i mjtë dhe me një goditje me kokë e dërgon topin në kuadrat.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit