Home Euro 2020 Formacionet z...

Formacionet zyrtare të Uells-Danimarkë, të dyja ekipet me ndryshime

7
0

Uellsi dhe Danimarka do të përballen mes tyre për të siguruar një biletë për në fazën tjetër. Të dyja skuadrat kanë bërë ndryshime në formacionet e tyre.

Uellsi në ndryshim nga sfida e fundit do të aktivizojë Mepham, Davies dhe Moore. Ndërkohë që danezët kanë bërë dy ndryshime në formacionin e tyre.

Pritet një duel interesant, mes dy ekipeve që janë cilësuar si surprizat e këtij edicioni.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit