Home POLITIKE FOTO/ Dhu*ues...

FOTO/ Dhu*uesit që bënë për spital avokatin Sokol Mëngjesin

1170
0

Dy persona janë shoqëruar në polici për dhunën barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi. Ata janë shoqëruar si persona që kanë dijeni për ngjarjen, ndërsa autorët dyshohet se ishin me pagesë.

Kamerat e sigurisë kanë kapur 3 persona, të cilët pas ngjarjes janë larguar me një makinë. Autorët e dyshuar janë: Romario Tabaku, Elton Kasaj, Drivald Alia dhe Dorian Alia.

Në lidhje me gjendjen e tij, avokatit i është ripërsëritur skaneri për të parë gjendje e hematomave. Ai po mbahet në observim në reanimacion. Bluzat e bardha thonë se duhet të presin 48 orë për të parë si do të reagojnë parametrat shëndetësore të avokatit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit