Home POLITIKE “Foto e...

“Foto e Ditës” vjen nga Cameron

174
0

Lord David Cameron, Sekretarin e Shtetit për Çështjet e Jashtme, Commonwealth-it dhe Zhvillimit të Mbretërisë së Bashkuar ishte sot në Tiranë në një vizitë të shpejtë.

Foto e bërë në zyrën e Edi Ramës është Foto e ditës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit