Home POLITIKE FOTO/ Edi Ram...

FOTO/ Edi Rama: Shkolla “Avni Rustemi” në Tepelenë, modernizim i infrastrukturës arsimore

108
0

Në shkollën “Avni Rustemi” në Tepelenë vijon puna për rikonstruksionin e saj. Kryeministri Edi Rama ndau në rrjetet sociale momente nga puna për rikonstruksionin e kësaj shkolle, e cila do të ketë standardet më të mira për nxënësit dhe mësuesit. “Në Tepelenë në kantierin e shkollës “Avni Rustemi”, punohet intensivisht për modernizimin e infrastrukturës arsimore të kësaj shkolle me klasa të reja, laboratorë, bibliotekë, terrene sportive dhe palestër”, tha Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit