Home POLITIKE FOTO/ Qendër ...

FOTO/ Qendër e re administrimi në Vaqarr, Rama: Hapësirë multifunksionale për të gjitha moshat

65
0

Vaqarri do të ketë një qendër të re administrative. Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale, shkruan se qendra do të operojë si një hapësirë multifunksionale për të gjitha grupmoshat, do të ketë salla komunitare, mjedise argëtimi dhe edukimi për fëmijët si dhe një zonë më vete për punonjësit e njësisë administrative. ”Vaqarri do të ketë një qendër të re administrative, e cila do të operojë si një hapësirë multifunksionale për të gjitha moshat, me salla komunitare, mjedise edukimi e argëtimi për fëmijët, si dhe me një zonë më vete për punonjësit e njësisë administrative”, shkruan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit