Home POLITIKE FOTO/ Rindërt...

FOTO/ Rindërtimi pas tërmetit, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë

79
0

Në Krujë janë drejt përfundimit punimet në lagjen e re, të ndërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit 2019. Kryeministri Edi Rama ka postuar nga lagjja e re në Krujë, ku banorët pritet të hyjnë së shpejti në shtëpitë e reja. “Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë”, shkruan Rama. Aktualisht në lagjen e re të rindërtimit po asfaltohen rrugët e brendshme, më pas do të vijohet me ndriçimin dhe pemët dekorative.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit