Home Sporti Futbollisti i...

Futbollisti i Arsenalit përfshihet në një aksident të tmerrshëm (FOTO LAJM)

3
0

Ylli i Arsenalit, Ainsley Maitland-Niles është përfshirë në një aksident me makinën e tij me vlerë 120 mijë euro. 23-vjeçari ishte me fat, pasi nuk pësoi asnjë lëndim gjatë përplasjes me një tjetër makinë në autostradë.

“Ne jemi në dijeni të një aksidenti automobilistik që përfshin Ainsley Maitland-Niles. Ainsley nuk është lënduar dhe ndodhet në shtëpi”, tha një zëdhënës i Arsenalit.

“Ishte një aksident tronditës dhe dukej si një masakër e plotë në vendin e ngjarjes”, tha një burim. Policia mbërriti në vendngjarje, ndërkohë që është nisur edhe një hetim për aksidentin, nëse futbollisti do të jetë fajtor apo jo.

Maitland-Niles' £105,000 Mercedes G-Wagon rolled onto its side

Emergency service workers attend the incident as the footballer sits on the barrier

The accident caused rush hour tailbacks on the M25 on Wednesday morning

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit