Home POLITIKE Gaz Bardhi zb...

Gaz Bardhi zbulon lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

25
0

Grupi parlamentar demokrat do të mblidhet nesër në orën 13:30 në Kryesinë e Kuvendit.

Kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi, u ka dërguar njoftimin deputetëve demokratë për mbledhjen që do të mbahet nesër.

Opozita ka nisur prej më shumë se dy javësh një aksion me qëllim pengimin e zhvillimit të komisioneve parlamentare dhe seancave parlamentare, deri në plotësim të kërkesave të deputetëve opozitarë për ngritjen e disa komisioneve hetimore.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit