Home Rajoni Gazetari publ...

Gazetari publikon sms-të Naim Murseli kërkon para borxh: Behgjeti më dha 30 mijë euro

1573
0

Pse u vra Liridona Ademaj, tashmë ka tejkaluar çdo limit të hapësirës mediatike.

Tani është gazetari Milaim Zeka, i cili ka deklaruar se Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen e 30-vjeçares, Liridona, duke tentuar të nxjerrë djalin e tij të pafajshëm, ndërsa mediat kosovare raportojnë se ky i fundit ka pranuar fajin.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Zeka ka publikuar disa mesazhe, të cilat sipas tij janë të bashkëshortit të 30-vjeçares, Naim Murselit, ku ai duket se i kërkon para borxh një të huaji dhe ndër të tjera, shprehet se ish-presidenti Behgjet Pacolli i ka dhënë hua 30 mijë euro.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit