Home Euro 2020 Gazetarja e R...

Gazetarja e Rai-t bën lëmsh emrat e yjeve të Francës dhe Gjermanisë, zbulon dhe pjesët intime (VIDEO)

9
0

Paola Ferrari po bën xhiron e rrjeteve sociale veçanërisht në Itali. Gazetarja e “Rai” ka bërë një sërë gafash në emrat e futbollistëve të Gjermanisë dhe Francës, ndërkohë që kamerat fokusuan edhe diçka të papritur.

“Franca fitoi 1-0, një autogol i Homless (në vend të Humels), në tentativë për të ndalur Mapei-n (Mbape)”, është shprehur Ferrari në transmetim direkt në Rai 1.

Para ndeshjes, ajo u gjend e papërgatitur, teksa kamerat i kapën edhe pjesët intime. Një veprim i ngjashëm me aktoren Sharon Stone, teksa po bën xhiron e botës. /R.Lika-Koha Jone/

https://twitter.com/i/status/1404900251266334723

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit