Home POLITIKE Gazment Bardh...

Gazment Bardhi dhe Flamur Noka bashkë në protestë (VIDEO)

67
0

Protestuesit janë mbledhur përpara Kryeministrisë, aty ku po zhvillohet dhe protesta.

Në front shihet një pjesë e deputetëve të PD-së, si Gazment Bardhi, Flamur Noka, Luçiano Boçi etj

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit