Home POLITIKE Damian Gjiknu...

Damian Gjiknuri në aktivitetin kombëtar të Orkestrave dhe Harqeve

116
0
Sekretari Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri ishte në Elbasan në Edicionin Kombëtar i Orkestrave dhe Harqeve.
Pas aktivitetit Gjiknuri shkruan:
“Mbrëmje e këndshme në natën finale të edicionit të 6-të Kombëtar të Orkestrave të Harqeve.
Trupa artistike nga mbarë rajoni performuan për publikun elbasanas dhe garuan mes tyre për tre netë në Teatrin Skampa me pjesë instrumentale dhe vokale në muzikën e dhomës”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit