Home POLITIKE Gjykata e Lar...

Gjykata e Lartë me 9 anëtarë/Kim: Le të ecim përpara. Faleminderit Presidencës

9
0

”Të ecim përpara, hap pas hapi, në mënyrë që Reforma në Drejtësi të japë më shumë rezultate”. Kështu shprehet ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim pasi sot Gjykata e Lartë u bë me 9 anëtarë. Përmes një postimi të shkurtër në Twitter, Kim po ashtu i ka shprehur falënderimet Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Presidencës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit