Home POLITIKE Gjykata Kusht...

Gjykata Kushtetuese vendos sot për fatin e Presidentit, Meta reagon me një mesazh

139
0

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka nisur ditën sot me një mesazh për karakterin, teksa në orën 10:00 është parashikuar të nisë seanca në Gjykatën Kushtetuese për të vendosur lidhur me kërkesën e parlamentit për shkarkimin e tij.

Meta përshëndet me videon, ku theksohet rëndësia e karakterit te një njeri.

Mirëmëngjes të dashur miq! Kryesorja në jetë të ruajmë 1 dhe të mos e kemi mendjen te shtimi i zero, sepse pa 1 gjithçka zhbëhet në zero absolute”, shkruan Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit