Home Euro 2020 Hakimi drejt ...

Hakimi drejt PSG, Interi mendon për zëvendësuesin nga Premier League

9
0

Achraf Hakimi pritet të zyrtarizohet te PSG për 60 milionë euro dhe 10 milionë në formë bonusesh, ndërkohë që Interi po mendon për pasuesin e mbrojtësit maroken.

Sky Sport raporton se klubi italian ka nisur kontaktet me Arsenalin për spanjollin Hector Bellerin, madje i ka bërë edhe një propozim.

Interi po tenton ta huazojë dhe të përfshijë në marrëveshje një klauzolë që i jep mundësinë për ta blerë. Arsenali e vlerëson Bellerin me 20 milionë euro. Nëse dështohet për mbrojtësin spanjoll, alternativë është Davide Zappacosta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit