Home Euro 2020 Henry u jep l...

Henry u jep leksion yjeve të Belgjikës, shikoni çfarë bën në stërvitje (VIDEO)

3
0

Thierry Henry është pjesë e stafit teknik të kombëtares së Belgjikës, duke qenë një udhëheqës për sulmues si Lukaku dhe Mertens. Ata kanë jo pak për të mësuar nga klasi i bomberit, i cili ka qenë një nga më të spikaturit në vitet e fundit.

Ai ka shënuar një gol spektakolar gjatë seancës stërvitore me një goditje me të majtën, e cila shkoi në trekëndëshin e portës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit