Home Sporti Hyri në fushë...

Hyri në fushë për të bërë “selfie” me Casemiron, arrestohet tifozi

95
0

Një tifoz i cili u fut në fushë gjatë ndeshjes së Premier League mes Manchester United dhe Crystal Palace për të bërë një fotografi me mesfushorin Casemiro, është arrestuar.

Tifozi u fut në fushë dhjetë minuta pas fillimit të pjesës së dytë në “Selhurst Park”, teksa United po udhëhiqte 1-0. Ai vrapoi qetësisht drejt brazilianit dhe nxori celularin për të bërë një “selfie”.

Më pas tifozi u largua nga fusha ndërsa Crystal Palace, përmes një njoftimi për mediat, konfirmoi se ai ishte arrestuar nga policia.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit