Home POLITIKE Iku nga PD, A...

Iku nga PD, Agron Shehaj prezanton partinë e tij më 1 qershor

444
0

Erdhi në PD si një frymë e re dhe sot Agron Shehaj është jashtë saj. Ai u bashkua me grupimin e Rithemelimit, të udhëhequr nga ish-kryeministri Sali Berisha, por prej disa muajsh Shehaj është shkëputur nga aksioni politik i Rithemelimit dhe ka krijuar një lëvizje të re. “Partia Mundësia” do të prezantohet në 1 qershor, në orën 11:00, në Pallatin e Kongreseve, ku do të mbahet Konventa themeluese e saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit