Home POLITIKE Ilir Meta: Gë...

Ilir Meta: Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Kosovë e dashur!

61
0

Gëzuar Ditën e Pavarësisë Kosovë e dashur!
Ndajmë krenarinë e përparimit të jashtëzakonshëm në të gjitha fushat dhe elementët shtetndërtues duke u kthyer në vetëm pak vite një shembull frymëzues për Shqipërinë dhe rajonin!
Urimet më të përzemërta!“, shkruan kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një mesazh urimi për pavarësinë e Kosovës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit