Home POLITIKE Ilir Meta në ...

Ilir Meta në Stamboll në Samitin Ekonomik për Euroazinë

90
0

Ish-Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë në Samitin Ekonomik për Euroazinë në Stamboll, me ftesë të Presidentit të Fondacionit të Marmarasë, Akkan Suver.

Meta ka takuar mjaft personalitete dhe ndërkohë ka pozuar në një foto me ish-presidentin e Sllovenisë, Stipe Mesiç dhe ish-presidentin e Kroacisë, Borut Pahor.

Kjo ishte arsyeja që kryetari i PL nuk mori pjesë në protestën e 20 shkurtit.

 

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit