Home POLITIKE Ilir Meta: O ...

Ilir Meta: O bëhemi kampionë të vlerave të Lirisë, o nuk i duhemi më kësaj toke!

74
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka ndarë një foto të peshëngritësit Muharrem Berisha dhe shkruan:

Me këtë foto të SuperBerishës tonë ju përshëndes dhe ju uroj të gjithëve një javë energjike në këto ditë historike për Partinë e Lirisë!

Në 27 Prill, në ora 10:00, takohemi në Pallatin e Kongreseve për t’i dhënë Lirisë dimensionin që kërkojnë të gjithë shqiptarët.

O bëhemi Kampionë të vlerave të Lirisë, Kombit, Atdhedashurisë dhe Patriotizmit, si Berisha, Vironi dhe Adriatiku ose nuk i duhemi më kësaj toke!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit