Home POLITIKE Ilir Meta shë...

Ilir Meta shënon gol në trekendëshin e portës…

2067
0

“Kur futbolli të rrëmben edhe pa uniformë! Dita Botërore e Futbollit, na kujton sot nevojën për më shumë fusha sportive pa pagesë, në Tiranë dhe kudo në Shqipëri, në mënyrë që djemtë por edhe vajzat, të luajnë dhe të stërviten, sidomos ata që e kanë ëndërr të veshin me krenari fanelën e Kombëtares Kuq e Zi!

Nuk ka rini pa sport dhe as sport pa rini!”- shkruan Ilir Meta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit