Home Sporti Interi dyfish...

Interi dyfishon avantazhin ndaj Milanit, Dzeko dhuron spektakël (VIDEO)

258
0

Interi ka dyfishuar finalen ndaj Milanit, 2-0. Në minutën e 21-të, Edin Dzeko dhuron spektakël me një veprim shumë të bukur ndaj Tonalit dhe më pas me të djathtën e dërgon topin në rrjetë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit