Home Sporti Interi ngec n...

Interi ngec ndaj Sampdoria-s, ja reparti që e “tradhtoi”

83
0

Këtë mbrëmje Interi nuk ka mundur të marrë 3 pikët në transfertë ndaj Sampdoria-s. Me Lukakun dhe Lautaron, Inzaghi dukej se kishte pritshmëri të larta nga sulmi në këtë ndeshje, por ishte pikërisht ky repart që e “tradhtoi”.

Zikaltrit krijuan shumë raste për shënim, por në fund arritën të rrëmbejnë vetëm një pikë nga kjo transfertë.

Napoli udhëheq i qetë me 59 pikë, 15 më shumë se Interi i vendit të dytë, i cili ndiqet nga 3 ekipe me nga 41 pikë, Atalanta, Roma dhe Milani.

Kristjan Asllani, edhe pse ishte i gatshëm dhe ndodhej në stol, nuk u aktivizua për asnjë minutë në këtë ndeshje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit