Home Euro 2020 Isak driblon ...

Isak driblon gjysmën e Sllovakisë, por më pas e ndal portieri (VIDEO)

8
0

Alexander Isak është një nga futbollistët më të spikatur të “Euro 2020” deri më tani. Sulmuesi i Suedisë, ka dhuruar spektakël sot ndaj Sllovakisë, teksa në minutën e 71-të dribloi thuajse gjysmën e rivalëve dhe më pas lëshoi një të djathtë të fortë që u ndal nga portieri Dubravka.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit